оп
11.01.2019 | 11:35

Фахівцями Петрівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, з метою підвищення інформованості населення щодо діяльності служби зайнятості й соціальних послуг, які вона надає, для мешканців Ганнівської сільської ради проведено виїзний День центру зайнятості.

У рамках виїзного дня відбулися інформаційні, консультаційні та інші заходи, під час яких учасники заходу отримали інформацію про підприємства, які функціонують на території сільської ради, потребу в кадрах та перспективи створення нових робочих місць, організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру тощо.

З метою сприяння ефективному співробітництву усіх сторін соціального діалогу щодо забезпечення зайнятості сільського населення, у рамках заходу проведено семінар за участю представників місцевого самоврядування та роботодавців, зокрема  ТОВ «АФ П'ятихатська», ФОП Робота С.О., ФОП Бибик С.В., ФОП Коваленко А.В. та ін.

Також мова йшлапро перспективи взаємовигідної співпраці щодо забезпечення мешканців села роботою, у т.ч. тимчасової, шляхом організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, що мають суспільну користь, працевлаштування безробітних шляхом стажування безпосередньо на робочому місці тощо. Крім того, йшлося й про необхідність подання звіту про зайнятість і працевлаштування громадян, які  мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, а також про подання до районної філії обласного центру зайнятості інформації про попит на робочу силу (вакансії) за формою №3-ПН.

Учасники заходу отримали вичерпну інформацію про напрями діяльності державної служби зайнятості, перспективи працевлаштування, новітні методи та форми робот та ін.

Окрім цього, у рамках заходу діяли консультпункти, де бажаючим надавалися й індивідуальні консультації з елементами мотивації особи до активної поведінки на ринку праці, а також з юридичних та інших питань, пов’язаних з працевлаштуванням та підбором кадрів.

 

М. Гавеля, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Петрівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості