13.03.2023 | 10:56

ТОВ «АВВ-100». Історія цього підприємства бере свій початок ще у  1887 році на околиці села Дергачі Харківської області, де відкрилася майстерня по виготовленню бджолярського інвентаря. Засновником був вчений-винахідник Володимир Іванович Ломакін. На даний час фактичним спадкоємцем майстерні є підприємство ТОВ «АВВ-100», яке зареєструвалося в серпні 1999 року.

Чимало років, чимало нових досягнень, розвиток нових напрямків бізнесу і знову старт, але вже на Кіровоградщині: воєнні дії змусили керівника підприємства Володимира Івановича Руденка релокувати підприємство, зберегти здобуте та не зупинятись, працювати та підіймати економіку.

Підприємство перевезло необхідне обладнання, розпочало робити перші кроки: викупило землю та напівзруйноване приміщення, реконструювало його та зробило  капітальний ремонт. На часі – добір працівників за професіями  зварювальник, комірник, укладальник-пакувальник. А у планах – розширення виробництва бджолярських інструментів, а , отже, й нові кадрові потреби – це оператори лазерного станка з числовим програмним управлінням.

Вирішення питання укомплектування вільних робочих місць він ввірив фахівцям Світловодського управління Олександрійської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, вони організували ярмарок вакансій.

На захід було запрошено більше десяти безробітних, які відповідають кваліфікаційним вимогам роботодавця. Безпосереднє спілкування, інформація з перших уст про умови праці, специфіку та графік роботи, рівень заробітної плати –

все це сприяло поєднанню інтересів двох зацікавлених сторін, і результат не забарився. Роботодавець підібрав декілька кандидатів та запросив їх на підприємство для ознайомлення з умовами праці безпосередньо на робочих місцях.

«Ми мріємо про збереження та розвиток нашого підприємства, про його стабільність. Ми хочемо давати нашим співвітчизникам роботу, щоб вони не шукали заробітків за кордоном, працювали в Україні, таким чином робили свій внесок разом з нами у розбудову нашої країни, а ще мали впевненість у завтрашньому дні» – говорить керівник підприємства.

Ви роботодавець, і у вас є питання сфери зайнятості? Контакти тут http://surl.li/eghis Є питання щодо організації трудових відносин під час воєнного стану відповіді тут https://cutt.ly/tZOfZvZ  або тут https://pratsia.in.ua

Шукаєте роботу і бажаєте переглянути актуальні вакансії? Відвідайте сайт Кіровоградського обласного центру зайнятості за посиланням https://cutt.ly/qKFhLXK або доєднайтеся до телеграм-каналу «Робота зараз: Державна служба зайнятості» http://surl.li/eoawb