04.07.2016 | 10:30

Одним з дієвих засобів якісного укомплектування наданих роботодавцями вакансій є проведення міні-ярмарків вакансій. Один з таких заходів відбувся в Ульяновському районному центрі зайнятості на замовлення ТОВ «Ятрань». Підприємство спеціалізується на вирощуванні зернових та технічних культур і нині йому необхідні підсобні робітники для тюкування сіна.

Мирослава Гарща, менеджер з персоналу ТОВ «Ятрань», ознайомила присутніх з умовами та специфікою роботи, соціальними гарантіями та можливостями  кар’єрного росту на підприємстві.

У результаті проведеного заходу 6 безробітних зацікавилися пропозиціями роботи, тому виявили бажання на власні очі ознайомитися з виробництвом та робочими місцями, а відтак, після співбесіди з роботодавцем, остаточно визначитися з подальшим працевлаштуванням.

Як підсумок, Мирослава Гарща зазначила, що проведення подібних заходів сприяє покращенню співпраці центру зайнятості з роботодавцями щодо оперативного задоволення їхніх кадрових потреб, а також такі заходи дають можливість безробітним знайти роботу.