08.11.2019 | 15:05

Чимало колишніх безробітних, які за сприяння центру зайнятості стали підприємцями, досить вдало знайшли свою нішу у сфері бізнесу. Потрібними відчувають себе ті, хто професійно та якісно надає різноманітні послуги населенню: шиє одяг, ремонтує взуття, робить зачіски, фотографує, інакше кажучи, створює гарний настрій людям.  

Примітною є історія колишньої безробітної  26-річної Оксани Куліш, яка від народження є творчою особистістю. У 2015 році молода жінка закінчила Олександрійське училище культури, де отримала кваліфікацію «керівник аматорського колективу».

До реєстрації в центрі зайнятості пані Оксана працювала вчителем трудового навчання та технологій однієї зі шкіл Олександрії, а також керівником гуртка декоративно-прикладного мистецтва. Найбільше задоволення їй приносила дитяча творчість, з якої  пані Оксана черпала натхнення, а також спілкування з колегами. Як і будь-яка творча особистість вона мала широке коло спілкування. Ця непосидюча жінка самостійно навчилася гарно та якісно робити манікюр, а з часом стала сертифікованим майстром, пройшовши декілька курсів з нігтьової естетики. Свої творчі навички та вміння Оксана із задоволенням «відшліфовувала» та вдосконалювала на друзях, яких у неї багато.

Друзі і порадили Оксані, коли вона залишилася без роботи і розмірковувала над організацією власного бізнесу, зайнятися наданням саме манікюрних послуг. Адже певне коло клієнтів у неї вже склалося. А коли на семінарах у центрі зайнятості жінка дізналася, що тут їй можуть надати суттєву підтримку за допомогою фахівців центру зайнятості, з ентузіазмом взялася за розробку власної бізнес-ідеї.

Складаючи бізнес-план, пані Оксана усвідомила, що в діяльності приватного підприємця виникає багато несподіваних обставин. Проте жінка ретельно вивчила ринок надання послуг і, отримавши в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості одноразову допомогу на відкриття власної справи, втілила свою давню мрію – надання послуг з манікюру, нарощування нігтів та педикюру.

Зважаючи на високу якість послуг, які вона надає клієнтам, жінці вдалося значно розширити їхнє коло. Оксана Володимирівна відшліфовує свою майстерність і рішуче налаштована стати справжнім майстром своєї справи, створювати гарний настрій людям, при цьому отримуючи і моральне і матеріальне задоволення і, головне, самореалізуватись.

 

В. Фалєєва, начальник відділу активної підтримки безробітних Олександрійського міськрайонного центру зайнятості