08.08.2019 | 11:49

Днями в Олександрівській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості  відбувся пізнавальний захід для незайнятих громадян – презентація служби у лавах Національної поліції України. Метою заходу було ознайомлення осіб, які шукають роботу з особливостями почесної та важливої для всього суспільства професії поліцейського.

Захід відбувся за участі представника Олександрівського відділення поліції Знам'янського відділу поліції Головного управління національної поліції в області старшого інспектора сектору моніторингу Світлани Петренко.

Правоохоронниця ознайомила присутніх з переліком вакантних посад та їх особливостями: були озвучені основні службові обов'язки інспектора патрульної поліції, поетапність відбору інспекторів патрульної поліції та зазначено основні вимоги до кандидатів на кожному етапі відбору, необхідний прохідний мінімум.

Служба в поліції потребує високого рівня фізичного розвитку, сили й витривалості, а також відповідних рис психологічного профілю, у зв'язку з чим до кандидатів є особливі вимоги щодо стану здоров'я, фізичного розвитку та індивідуальних психофізіологічних особливостей. Тому окремим пунктом, на зустрічі, прозвучали вимоги щодо медичного обстеження кандидатів, заповнення заяви та подання пакету документів на конкурс,  а також щодо тестування загальних навичок (це електронний тест, спрямований на оцінку логічних, вербальних та аналітичних здібностей кандидатів).

Надана під час заходу інформація була дуже корисною для усвідомлення шукачами роботи важливості серйозного підходу до подальшого пошуку роботи та працевлаштування.

Наприкінці заходу учасники отримали вичерпні відповіді на всі запитання та висловили щиру подяку за організацію заходу, змістовну та доступну розповідь.

 

Т. Вихрист, фахівець 1-ї категорії відділу надання соціальних послуг Олександрівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості