30.07.2021 | 09:39

Вчора, 29 липня, в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбулася зустріч представника Регіонального фонду підтримки підприємництва у Кіровоградській області з суб’єктами малого та середнього підприємництва, що здійснюють свою діяльність на території міста й району.

У заході взяли участь: заступник директора-начальник відділу організації профорієнтації Кіровоградського обласного центру зайнятості Наталія Невідома, директор регіонального фонду підтримки підприємництва Ольга Ковальова-Алокілі, директор міського фонду підтримки підприємництва міста Олександрії Лариса Ревенець та директор Олександрійського міськрайонного центру зайнятості Ірина Мукієнко.

На зустріч також були запрошені представники відділу інвестицій та інновацій управління економіки Олександрійської міської ради, малого та середнього бізнесу, місцеве телебачення.

Під час заходу наголошувалось, що за сприяння Регіонального фонду підтримки підприємництва у Кіровоградській області роботодавці мають можливість отримати фінансову підтримку.

Зазначена допомога надається суб’єктам малого та середнього підприємництва, які планують впровадження новітніх технологій, створення нових або розширення діючих виробництв, придбання обладнання з подальшим створенням нових робочих місць тощо.

Ольга Ковальова-Алокілі зосередила увагу присутніх на тому, що допомогу можуть отримати за певних умов суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи з найманою працею) на зворотній та безповоротній основі.

«Обов’язковою умовою надання фінансової підтримки на зворотній основі є фінансовий внесок суб’єкта господарювання у розмірі не менше 25% витрат на реалізацію бізнес-проєкту за рахунок власних ресурсів. Фінансова підтримка суб’єктам МСП надається на конкурсних засадах», – наголосила О. Ковальова-Алокілі.

Директор міського фонду підтримки підприємництва м. Олександрії Л. Ревенець ознайомила присутніх з можливостями місцевого Фонду, зокрема в частині надання інформаційно-консультаційних послуг, допомоги в складанні бізнес-плану тощо.

Зустріч пройшла у форматі активного діалогу, було обговорено принципи реалізації програми розвитку малого та середнього підприємництва в області.

 

Наталія Фоміна, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Олександрійського міськрайонного центру зайнятості