09.10.2019 | 14:23

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення сільської місцевості, гармонізації попиту і пропозиції робочої сили та підвищення активності шукачів роботи на ринку праці, фахівці Долинської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості провели виїзну акцію центру зайнятості на території Братолюбівської сільської ради.

У рамках виїзної акції було проведено ділову зустріч з сільським головою  Братолюбівської сільської ради Сергієм Гломбіцьким, представниками СТОВ «Зоря» та фізичними особами-підприємцями. Під час зустрічі обговорювалися питання працевлаштування та створення нових робочих місць, зокрема для демобілізованих учасників АТО/ООС й інших категорій громадян, які не є конкурентоспроможними на ринку праці і потребують додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню.

Завідувач сектору взаємодії з роботодавцями районної філії обласного центру зайнятості Ольга Зінов’єва розповіла про можливість участі у громадських роботах на території сільської ради; акцентувала увагу на користі проведення робіт з благоустрою та екологічного захисту навколишнього середовища, а також підсобних робіт при проведенні ремонтів закладів культури та охорони здоров’я. Наголосила на тому, що під час участі в тимчасових роботах безробітні мають можливість показати свої професійні вміння, здібності та можуть в подальшому отримати постійну роботу на тих самих підприємствах.

Було підведено підсумки спільної роботи у напрямку реалізації державної політики зайнятості населення та проінформовано щодо нових форм роботи служби зайнятості  у напрямку надання послуг роботодавцям для задоволення їхніх кадрових потреб.

Сільський голова С. Гломбіцький представив перспективні напрямки роботи до кінця 2019 року. Крім того, наголошено на необхідності продовження плідної співпраці сільської ради та районної філії обласного центру зайнятості з метою зниження рівня безробіття та підвищення рівня зайнятості, забезпечення соціального захисту безробітних громадян.

Учасники зустрічі переконані, що це допоможе створити умови для легалізації зайнятості, та дасть змогу вирішити питання соціального захисту найманих працівників, а також зменшити чисельність безробітних на території Братолюбівської сільської ради.

 

О. Зінов’єва, завідувач сектору взаємодії з роботодавцями відділу надання соціальних послуг Долинської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості