18.07.2019 | 13:39

Про перспективи організації громадських робіт та виділення з місцевого бюджету коштів на їх проведення мова йшла під час робочої зустрічі, що відбулася у Люшнюватській сільській раді Голованівського району.

Провідний фахівець з питань зайнятості Голованівської районної філії Любов Рибалка повідомила, що в умовах дефіциту вільних робочих місць для постійної зайнятості сільських мешканців, особливого значення набувають громадські роботи. Вони сприяють пом’якшенню соціальної напруги на ринку праці та забезпечують фінансову підтримку безробітних у період пошуку ними постійної роботи.

У свою чергу сільський голова Сергій Чернієнко зазначив, що внаслідок дефіциту коштів у місцевому бюджеті громадські роботи на території сільської ради не проводились. «Проте, вже є напрацювання і на черговому засіданні виконавчого комітету ми плануємо розглянути питання щодо виділення коштів для організації цих робіт на підвідомчій території за участі безробітних», – повідомив С. Чернієнко.

Також шукачі роботи, з якими такеож відбулась зустріч, дізналися про актуальні вакансії на території району та за його межами; підприємства, які здійснюють свою діяльність на території сільської ради; можливості тимчасової зайнятості, а також самозайнятості.

Крім того, цікавою для незайнятих громадян була інформація щодо можливості здобуття робітничих професій шляжом професійного навчання як на базі навчальних закладів області, так і на базі центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

 

Л. Рибалка, провідний фахівець з питань зайнятості Голованівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості