16.09.2021 | 14:50

Про вагомі стимули для роботодавців, які створюють нові робочі місця та працевлаштовують на них безробітних за направленням служби зайнятості, йшлося під час інформаційного семінару для роботодавців, що відбувся у Вільшанській районній філії обласного центру зайнятості.

У заході взяли участь представники виконавчого комітету Вільшанської селищної ради, а також керівники підприємств, які створили або планують створювати нові робочі місця в галузях роздрібної торгівлі та надання послуг.

Розпочала семінар Ольга Войнікова, заступник директора – начальник відділу районної філії обласного центру зайнятості, яка ознайомила присутніх із ситуацією на ринку праці територіальної громади, розповіла про те, що державна служба зайнятості запроваджує сучасні та ефективні форми роботи у напрямку надання соціальних послуг роботодавцям.

Більш детально О. Войнікова зупинилась на питанні компенсації фактичних витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування роботодавцям, які працевлаштують на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності безробітних за направленням служби зайнятості або громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці.

Продовжуючи обговорення порушеного питання, О. Войнікова звернула увагу присутніх на те, що необхідно не тільки створювати нові робочі місця, а й дбати про збереження вже існуючих. Акцентувала на тому, що у своїй професійній діяльності потрібно керуватися чинним законодавством, та наголосила на неприпустимості найму працівників без оформлення трудових відносин. 

Семінар пройшов у формі діалогу, охочі висловили своє бачення щодо проблем сьогодення та вирішили, що тільки злагоджена та зацікавлена співпраця усіх соціальних партнерів, спільне вирішення усіх існуючих питань сприятимуть створенню нових та збереженню існуючих робочих місць, легалізації найманої праці та забезпеченню високого рівня зайнятості місцевого населення.

 

 

О. Войнікова, заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг  Вільшанської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості