20.08.2019 | 08:48

Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості тісно співпрацює з роботодавцями всіх форм власності щодо вирішення питання задоволення їхніх кадрових потреб.

З метою оперативного та якісного укомплектування вакансій, наданих роботодавцями, службою зайнятості проводяться різноманітні заходи, у тому числі і міні-ярмарки вакансій. Тож у приміщенні міськрайонного центру зайнятості, днями, за участю представників ТОВ «Імекс - ЛТД»  та  Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області для безробітних та шукачів роботи, відбувся міні-ярмарок вакансій.

Для учасників заходу були представлені вакансії: «головний бухгалтер», «бухгалтер», «начальник управління фінансового та матеріально - технічного забезпечення» та ін.

Директор ТОВ «Імекс - ЛТД» Тамара Самиляк та головний спеціаліст відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Сергій Ямковий поінформували про діяльність установ, основні напрямки роботи та  надали  інформацію  про  умови праці, специфіку виконання робіт, заробітну плату, вимоги до претендентів тощо. Під час заходу безробітні активно спілкувались з роботодавцями, ставили питання, на які отримали вичерпні відповіді.

На завершення заходу, Т. Самиляк провела індивідуальні співбесіди із шукачами роботи. За результатами співбесід 2 особи було запрошено на підприємство для ознайомлення з роботою безпосередньо на робочому місці та запропоновано взяти участь у конкурсі на заміщення запланованих вакантних посад державних службовців. 

 

І.  Клюєнко, провідний фахівець з питань зайнятості  Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості