03.09.2020 | 10:10

Громадяни з інвалідністю, які бажають працювати або змінити місце роботи, звернувшись по допомогу в працевлаштуванні до будь-якого центру зайнятості, мають можливість отримати широкий спектр соціальних послуг з урахуванням рекомендацій органів медико-соціальної експертизи.


Фото умовне. З відкритих джерел

Так, мешканець Знам'янщини Роман П., фельдшер  ветеринарної медицини за фахом, проте попрацювати за здобутою спеціальністю йому, на жаль, не вдалося: «Робота фельдшера вимагає фізичної витривалості, а я, на жаль, не маю можливості, за станом здоров’я, виконувати цю роботу. Протягом декількох місяців я проходив тривалі курси лікування, проте, водночас, не втрачаючи надію, активно займався пошуком підходящої роботи», – згадує безробітний.

Молодий чоловік має групу інвалідності і змушений був шукати роботу відповідно до стану здоров'я та рекомендацій індивідуальної програми реабілітації. Роман працював і оператором заправних станцій, і укладальником товарів, а після звільнення з останнього місця роботи та невдалого самостійного пошуку роботи, чоловік звернувся до Знам'янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості з впевненим бажанням знайти роботу.

За сприяння фахівців Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості молодого чоловіка було запрошено на особисту співбесіду з керівником ТОВ «Знам'янська агропромислова компанія» та представником відділу кадрів підприємства. Під час спілкування Сергій Мельник, керівник компанії, запропонував Роману спробувати відновити трудову діяльність, з урахуванням рекомендацій лікарів, на посаді охоронника, з позмінним графіком роботи та не повним робочим днем.

Погоджуючись на таку пропозицію, молодий чоловік отримав бажану роботу та можливість матеріально забезпечити добробут своєї сім’ї та досяг поставленої мети.

 

Т. Железнякова, провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості