24.02.2023 | 08:42

Про те, як відбувається набір та формування підрозділів штурмових бригад Національної гвардії України та підрозділів Державної прикордонної служби йшла мова днями у Голованівській філії Кіровоградського обласного центру зайнятості під час робочої зустрічі.

Мета зустрічі – напрацювати основні вектори взаємодії щодо організації інформаційно-роз'яснювальної роботи серед шукачів роботи, зокрема шляхом проведення спільних інформаційних заходів. 

Представники обох силових структур коротко окреслили функціональне призначення підрозділів. Зазначалося, що наразі триває формування підрозділів штурмових бригад Національної гвардії України, які призначені для відсічі збройно агресії проти України та ліквідації збройного конфлікту шляхом ведення воєнних (бойових) дій, а також у виконанні завдань територіальної оборони.

«Ми не залучаємо до штурмових бригад громадян, які притягувалися до кримінальної відповідальності та які не пройшли військово-лікарську комісію й непридатні до служби в поліції. Також є вікові обмеження: до лав підрозділів можуть долучитися кандидати віком до 55 років», – повідомив нацгвардієць.

Він наголосив, що залучення до штурмових бригад відбувається виключно на добровільній основі, і найголовніше для кандидатів – мати досвід, мотивацію та бажання підтримати сили оборони України в боротьбі з ворогом. Грошове забезпечення добровольців штурмових бригад здійснюється за рахунок державного бюджету. Стабільна висока оплата з додатковими винагородами, безплатна медична допомога, страхування та інші соціальні гарантії.

Водночас Державна прикордонна служба України – правоохоронний орган спеціального призначення, на який покладаються завдання щодо забезпечення недоторканності державного кордону України та охорони суверенних прав України в її винятковій економічній зоні. Також йшлося про вимоги до кандидатів, які бажають підписати контракт на військову  службу та розміри матеріального забезпечення. Кандидати можуть обрати вид військової служби за контрактом (від 3 років) та призов під час мобілізації на особливий період. Оформлення на військову службу за контрактом здійснюється через підрозділи комплектування прикордонної служби України.

Директорка філії Людмила Кравченко наостанок зазначила: «Сьогодні, у період воєнного стану, ми повинні бути єдиним механізмом, і кожен на своєму місці має робити все можливе, аби наблизити нашу Перемогу. Інформаційна робота серед безробітних повинна проводитися, і ті безробітні, які фізично загартовані повинні розуміти, що служба у силових структурах – це прояв патріотизму та альтернативна зайнятість».

Перевагою спільних заходів є те, що представники роботодавців безпосередньо можуть зустрітися з безробітними, та надати відповіді на всі запитання, що пов'язані з проходженням служби у штурмових бригадах Національної гвардії України та підрозділах Державної прикордонної служби України.

Ви роботодавець і є потреба у доборі необхідних кадрів? Чи ви безробітний та шукаєте роботу? Бажаєте отримувати корисну інформацію, пов'язану зі сферою зайнятості? Запрошуємо відвідати інформаційні заходи, що проводять фахівці філій та їхніх структурних підрозділів. Орієнтовний графік за посиланням http://surl.li/emjua Є питання сфери зайнятості? Звертайтеся! Контакти за посиланням http://surl.li/emipw  

Пишіть у Telegram-канал https://t.me/dcz_kir