14.09.2021 | 10:52

Днями на черговому засіданні клубу для молоді «Назустріч успіху», що відбулося в Устинівській районній філії обласного центру зайнятості, йшлося про важливу тему сьогодення – вакцинування.

До обговорення цього питання запрошено лікаря-терапевта комунального некомерційного підприємства «Устинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Устинівської селищної ради Леоніда Крамаренка.

Відкрила захід провідна фахівчиня районної філії Алла Хохуля, яка наголосила, що на сьогодні для всіх без винятку найбільшою цінністю для досягнення успіху в житті, у т.ч. й професійному, є здоров‘я. Служба зайнятості не залишається осторонь цієї проблеми, з метою збереження життя і здоров’я безробітних громадян проводить різнопланові інформаційні заходи за участі соціальних партнерів.

Л. Крамаренко розповів слухачам, як уберегти своє здоров’я в умовах пандемії. Більш детально фахівець зупинився на питанні вакцинації від COVID-19. «Для профілактики інфікування варто дотримуватись простих правил: носіння захисних масок, миття рук з використанням спиртовмісних антисептиків, дотримання соціальної дистанції в людних місцях», – зазначив лікар-терапевт.

Крім того, під час заходу мова йшла й про шкідливі звички в житті людини, які заважають реалізації професійних та життєвих перспектив.

У свою чергу, А. Хохуля розповіла присутнім про те, як підвищити впевненість у собі, ефективність спілкування та самопрезентації молодого спеціаліста, а також як знайти своє місце та адаптуватися на сучасному ринку праці.

А. Хохуля, провідний фахівець Устинівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості