24.05.2023 | 14:01

«2ROOM» – назва молодіжного центру, що відкрився у Новоукраїнці на базі закладу позашкільної освіти «ЗОРІТ». Його адмініструванням займається  молодь.

Створити цей простір допомогла інноваційна програма для молоді UPSHIFT, яку реалізує Дитячий фонд ООН UNICEF у співпраці з ГО «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля», Новоукраїнською міською радою  та Кіровоградською обласною військовою адміністрацією.

Заснований він задля того, аби молодь, у т.ч. з більш віддалених куточків регіону, мала змогу комфортно навчатись, розвиватись, відпочивати, а також вибудовувати модель професійної реалізації.

«2ROOM» - це дві просторові кімнати, де проводяться майстер-класи, івенти та тренінги для відпрацювання навичок, необхідних для розвитку й самореалізації молоді, у т.ч. професійної, формування відповідальних особистостей та генераторів нових ідей.

До роботи молодіжного центру долучаються й фахівці Новоукраїнської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Перед тим, як зайнятися пошуком омріяної роботи, треба подумати, які види зайнятості обрати: фриланс, ФОП або офіційне працевлаштування, для чого мені робота загалом? Відповідь – заробляти гроші – тут не підходить. Зрозуміло, що всі люди працюють, щоб мати джерело доходу. Але потрібно визначитися: що ще ви хотіли б отримати від майбутньої роботи, куди ви хотіли б влаштуватися, що було б цікаво? Саме таку роботу й треба шукати. Такі поради дає психологиня Новоукраїнської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Алла Калич на тренінгах для молоді, яка шукає роботу. 

На таких тренінгах учасники мають можливість не лише отримати змістовну та вичерпну інформацію про шляхи та канали з пошуку роботи, а й відпрацювати на практичних заняттях навички складання резюме та «відточити» ефективні прийоми самопрезентації та проходження співбесіди з роботодавцем.

Створити власне колесо балансу та колесо кар’єри – це практичне заняття, яке найбільше цікавить учасників тренінгів.  Щоб жити із захопленням, потрібно займатися своїм розвитком, пробувати щось нове. Саме ці практичні заняття допомагають направити власні сили для досягнення успіху в гармонізації своїх бажань та очікувань. Приведення до ладу всіх сфер власного життя – це запорука досягнення життєвого балансу, гармонії життя, про яке всі так мріють.

Головне пам’ятати, що ніхто одразу не народжується з необхідним досвідом роботи. Кожна людина набуває знань та отримує бажану посаду, якщо докладає до цього максимум зусиль. Балансуємо та тримаємо рівновагу на шляху до нашої Перемоги!

Стоїте на порозі вибору професії чи шукаєте роботу, а самостійні пошуки результатів не дають? Вихід є! Звертайтеся до фахівців Державної служби зайнятості. Телефонуйте, контакти тут https://is.gd/20aDFB, пишіть у Telegram https://t.me/dcz_kir