13.05.2024 | 09:08

Чимало громадян, які переїхали на Кіровоградщину з територій, де проходять активні бойові дії, знайшли внутрішні резерви та змогли адаптувались до нових умов, знайти нову роботу, щоб забезпечувати свою родину.

Серед них й Петришин Ігор, який разом зі своєю сім’єю переїхав з с. Тернові Поди Миколаївської області у селище Новий Стародуб, де проживали їхні родичі.

Вирішивши всі побутові питання, чоловік вступив добровольцем на службу у лавах Збройних Сил України. Більше року гідно захищав кордони своєї батьківщини на посаді командир відділення. Стан здоров'я змусив військовослужбовця повернутися до цивільного життя. Пройшовши курс реабілітації, наступним кроком, який зробив чоловік, – пошук роботи.

Неодноразові спроби самостійного пошуку роботи були невдалими, тому у грудні минулого року вирішив звернутися за допомогою до Петрівського відділу Олександрійської філії обласного центру зайнятості.

Кар'єрному радникові візитер розповів, що закінчив Надбузький професійний аграрний ліцей, де здобув професію соціальний робітник та має посвідчення водія автотранспортних засобів. Має досвід роботи за професію кінолог, за якою працював у Снігурівській виправній колонії.

Побажання чоловіка до майбутньої роботи – це робота за здобутим фахом або досвідом. Кар’єрний радник разом з безробітним переглянули перелік наявних вакансій, однак підходящої для себе роботи чоловік не знайшов.

Прагнучи знайти бажану роботу та працювати, кар'єрним радником та безробітним було складено план спільних дій, чітко виконував рекомендації фахівців служби зайнятості, відвідував різнопланові заходи, що спрямовані на підвищення шансів знайти підходящу роботу.

Непереборне бажання рухатися вперед, наполегливість, бажання працювати, успішна співбесіда з роботодавцем – все це неабияк вплинуло на результат: у березні цього року чоловік був працевлаштований водієм автотранспортних засобів на ТОВ «Верес».

«Я задоволений тим, що маю роботу і впевнений у завтрашньому дні. Найголовніше, що тепер я маю можливість утримувати родину та з вірою у мирне життя будувати плани на майбутнє», – поділився колишній безробітний.

Шукаєте роботу? Не зволікайте, шляхів чимало!

Пропонуємо декілька! До ваших послуг:

Крім того, пропонуємо заповнити анкету, що розміщена за посиланням http://surl.li/pzqdx, і з вами обов'язково зв'яжеться фахівець.