15.03.2023 | 11:08

Всі добре розуміють, що від молоді залежить не тільки сьогодення: це покоління, яке будує майбутнє нашої країни. І сьогодні, в умовах воєнного стану, ми бачимо як ніколи наскільки молодь креативна, патріотична та рішуча – і її вклад у нашу перемогу величезний.

Для того, аби діти розуміли всі механізми діяльності державних установ та всіх сфер економіки, за підтримки громадської організації «Потрібні тут» у партнерстві з Слов'янським культурним центром «Задзеркалля» та ЮНІСЕФ Україна для учнів загальноосвітніх шкіл Світловодської громади, у т.ч. й внутрішньо переміщених дітей, був проведений інтерактивних захід.

Цей день для дітей був надзвичайно цікавий, адже вони мали змогу не лише познайомитися з головою Світловодської громади, а й дізнатися про роботу виконавчого комітету міської ради, зсередини побачити весь механізм і принцип роботи державних структур.  Зокрема, молоде покоління відвідало  управління економіки, відділ державної реєстрації та відділи ЦНАПу. Діти почули про те, яким чином наповнюється «гаманець» нашої громади, як в майбутньому вони самостійно зможуть зареєструвати майно, та коли і за яких умов можуть отримати свій перший паспорт.

Подорож у світ професій дітям запропонували фахівці Світловодського управління Олександрійської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості. Екскурсія  розпочалася з  ознайомлення учнів з просторовими секторами та інформаційними куточками. Діти отримали інформацію про діяльність служби зайнятості та її послуги молоді, технологічний процес обслуговування населення у центрі зайнятості та ін.

Ставши учасниками різноманітних профорієнтаційних ігор, фахівці служби зайнятості намагалися донести дітям інформацію про актуальні професії регіону, показати робітничі професії більш привабливими для них, хоча б на крок наблизити дітей до усвідомленого вибору майбутньої професії відповідно до своїх уподобань, здібностей та потреб ринку праці.

Довідково. ГО «Потрібні тут» та ГО «СКЦ «Задзеркалля» у партнерстві з ЮНІСЕФ Україна на Світловодщині реалізують програму «Розвиток та підтримка молоді Кіровоградської області".  Заходи програми фокусуються  на розвитку культури відповідальності та активної взаємодії у суспільстві через роботу з молоддю та громадським сектором.

Ви стоїте на порозі вибору майбутньої професії?  Порада – зверніть увагу на професії, які сьогодні в дефіциті на ринку праці і на які прогнозують попит? Де цю інформацію отримати? Державна служба зайнятості допоможе кожному охочому. Контакти тут http://surl.li/emipw Пишіть у Telegram https://t.me/dcz_kir