04.10.2019 | 15:06

У Світловодській міськрайонній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відновив роботу клуб для молоді «Нові горизонти». Учасниками клубу стали студенти Світловодського політехнічного коледжу ЦНТУ. Це майбутні програмісти, технологи з обробки металів, електрики. Клуб створено з метою сприяння особистому зростанню молодої людини, розвитку її психологічних якостей, які необхідні для успіху у ХХI столітті.

Перше вступне заняття відбулось у приміщенні Світловодської міськрайонної філії, тому розпочалося воно із знайомства з діяльністю служби зайнятості, соціальними послугами та новітніми технологіями пошуку роботи. Особливу цікавість викликала у студентів Google-карта з актуальними вакансіями по Світловодському району та місту.

Під час першого засідання клубу молоді люди активно обговорювали питання щодо проблем, з якими стикаються молоді спеціалісти при пошуку першого робочого місця, а також висловлювали свої очікуванні від роботи в клубі.

Захід відбувся у жвавій та дружній атмосфері. Фахівці Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості переконані, що робота клубу, сприятиме розвитку професійних якостей студентської молоді.

 

О. Пипич, начальник відділу активної підтримки безробітних Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості