29.02.2016 | 14:44

Для учнів випускних класів Мошоринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів фахівцями Знам’янського міськрайонного центру зайнятості проведена виїзна профорієнтаційна акція. Основною метою зустрічі зі школярами була допомога у прийнятті остаточного рішення щодо вибору професії з урахуванням своїх можливостей та потреб ринку праці.

Під час профорієнтаційного уроку на тему «Знайомство з реаліями та перспективами ринку праці» учні ознайомилися із основною класифікацією професій за предметом праці, розглянули шляхи вивчення та оволодіння професіями певного типу. Крім того, старшокласники отримали інформацію про вимоги та особливості сучасного місцевого ринку праці, поради щодо вдалого професійного вибору, уникнення помилок при виборі професії тощо. Дізналися і про послуги, що надає служба зайнятості, у т.ч. інноваційні, її можливості щодо сприяння працевлаштуванню молоді.

Завдяки індивідуальному консультуванню та тестуванню учні порівняли свої  професійні наміри з особистими якостями та виявили достатній рівень обізнаності щодо змісту робітничих професій.

Отримана інформація дозволила багатьом дітям об’єктивно оцінити власні можливості та допомогла надати школярам більш обґрунтовані рекомендації при визначенні подальших професійних планів.