27.03.2023 | 09:28

Про формування стрілецьких батальйонів, про умови укомплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження служби за контрактом, основні вимоги до претендентів, а також пільги і гарантії для тих громадян, які оберуть для себе військову службу, можливості отримання військових спеціальностей у відповідних навчальних закладах розповів безробітним військовослужбовець відділу Кропивницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки капітан Сергій Москальов під час семінару з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

«На службу запрошують чоловіків та жінок від 18 до 60 років. Це мають бути патріотично налаштовані громадяни, які прийняли для себе рішення служити в лавах Збройних Сил України. Нам потрібні і офіцери, і сержанти, і рядові. Також запрошуємо й тих, хто не служив. Будуть проводитися навчання та бойові злагодження», - розпочав  свою промову С. Москальов.

Крім того, є потреба й у кухарях, фінансистах, медиках та зв’язківцях.

Всі військовослужбовці пройдуть відповідну фахову підготовку, під час якої окрім вдосконалення власної фізичної підготовки та зміцнення бойового духу, матимуть змогу опанувати зразки озброєння та військової техніки.

Наголошувалось, що до лав ЗСУ зараховують тих, хто пройшов військово-лікарську комісію, військовослужбовці отримуватимуть гідне грошове забезпечення, додаткові винагороди, виплати та соціальну підтримку від держави.

 Наостанок військовослужбовець наголосив, що усім, хто прагне наблизити нашу Перемогу,  бажає стати на захист Батьківщини та здобути престижну військову спеціальність, необхідно звернутись до територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання (тимчасового перебування) для отримання більш детальної інформації.

Водночас фахівчиня з профорієнтації Устинівського відділу Кропивницької філії обласного центру зайнятості Алла Хохуля нагадала присутнім про права та обов’язки безробітних під час перебування на обліку, алгоритми нарахування матеріального забезпечення на випадок безробіття, умови, тривалість та що впливає на  розмір виплати допомоги.

Семінар проходив у формі активного діалогу, під час якого охочі отримали відповіді на поставлені запитання.

Шукаєте роботу і бажаєте переглянути актуальні вакансії? Відвідайте сайт Кіровоградського обласного центру зайнятості за посиланням https://cutt.ly/qKFhLXK  або доєднайтеся до телеграм-каналу «Робота зараз: Державна служба зайнятості» http://surl.li/eoawb