15.05.2019 | 09:55

Адаптація демобілізованих військовослужбовців до мирного життя у кожному випадку проходить по-різному. Для когось цей процес минає швидко, завдяки підтримці з боку близьких та улюбленій роботі, а для когось –розтягується на довгі місяці.

Андрій Саржинський, від самого початку бойових дій на сході України, зрозумів, що в такий складний для країни час, його місце саме там, на передовій. Тому з  2014 по 2018 рік він сумлінно захищав територіальну цілісність України у зоні проведення АТО. У результаті поранення чоловік був звільнений з військової служби, після чого на нього чекав складний та тривалий період реабілітації.

Повернувшись до звичного життя, А. Саржинський відразу почав шукати «своє» місце в суспільстві. Чоловік розумів, що швидше адаптуватися допоможе робота, але все ніяк не міг вирішити, у якому напрямку рухатися та де шукати розради. Незважаючи на підтримку рідних та друзів, чоловік ще довго знаходився на роздоріжжі.

Плануючи своє мирне життя, Демобілізований військовослужбовець вирішив по допомогу у працевлаштуванні звернутися до Гайворонської районної філії обласного центру зайнятості. Спільно з фахівцями вивчалися різні варіанти працевлаштування.

Проте, осмисливши усі свої вміння та вподобання, довгий час А. Саржинський без військової служби не зміг, тому  відвідав семінар з орієнтації на службу вже в Збройних Силах України за контрактом і вже у березні 2019 року підписав контракт на військову службу.

 

Л. Делінгевич, директор Гайворонської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості