05.08.2019 | 08:50

Днями в Устинівській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості за участі військового комісара Устинівського районного військового комісаріату Олександра Поповченка відбувся семінар з орієнтації на службу  в Збройних Силах України.

Розпочинаючи захід фахівці служби зайнятості ознайомили присутніх з ситуацією на ринку праці та послугами служби зайнятості, зазначивши, що існує чимало пропозицій із працевлаштування, які надають саме військові частини.

О. Поповченко розповів присутнім про умови та порядок прийняття незайнятих громадян на військову службу за контрактом; професії, які користуються попитом у військових частинах; соціально-правовий пакет військовослужбовців, перспективи службового росту. Також військовий комісар зупинився й на окремих аспектах та особливостях проходження військової служби.

«Згідно з чинним законодавством України, на військову службу за контрактом приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов'язані, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою, мають відповідну фізичну підготовку і визнані військово-лікарською комісією придатними за станом здоров'я до проходження військової служби», – повідомив О. Поповченко.

Учасники заходу дізналися, що військовослужбовцям гарантується житлове забезпечення, пільги їм та членам їх сімей, стабільна заробітна плата, охорона здоров'я, достойне пенсійне забезпечення. До переваг військової служби за контрактом також належать безкоштовне харчування та речове забезпечення.

О. Поповченко, наголосив, що державна політика сьогодні спрямована на підвищення іміджу Збройних Сил України. З цією метою до її систему впроваджуються нові й нові механізми мотивації залучення незайнятих трудовою діяльністю громадян до військової служби за контрактом.

Наприкінці інформаційного заходу були презентовані агітаційні відеоматеріали щодо проходження контрактної служби у підрозділах Збройних сил України.

 

А. Хохуля, провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Устинівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості