13.08.2019 | 11:49

Як зробити літні канікули цікавими й змістовними? Один із способів – бути учасником профорієнтаційних заходів служби зайнятості, яка в напрямку роботи з дітьми, спрямовує свою діяльність так, щоб максимально наблизити їх до світу професій.

Задля сприяння професійному самовизначенню учнівської молоді, формуванню позитивного ставлення до професій, що користуються попитом на ринку праці, фахівці Гайворонської районної філії в рамках акції «Профорієнтаційне літо» провели виїзний профорієнтаційний захід в оздоровчому таборі «Чайка».

Захід проводився спільно з центром соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді, обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, головним територіальним управлінням юстиції в області, навчально-методичним центром цивільного захист безпеки життєдіяльності Кіровоградської  області.

Діти, які перебувають на останній зміні, стали учасниками різноманітних конкурсів, рольових ігор, інших заходів з профорієнтаційної тематики.

Із задоволенням школярі брали участь в інтерактивному заході дуель-шоу «Хто зверху?», під час якого відпочивальники виконали ряд завдань пізнавального характеру, вчилися орієнтуватися у світі професій.

Профорієнтаційні ігри «Збери літери», «Хто я?», «Бліц», «Склади пазли», «Чайнворд», проведені для вихованців табору молодшої та середньої шкільних ланок, допомогли учасникам оцінити рівень своїх знань щодо світу професій та підвищити власну обізнаність стосовно складових формули вдалого професійного вибору.

Під час розмови з дітьми було зрозуміло, що більшість її учасників визначилися з вибором професійного майбутнього. Так, Наталія Д. мріє стати медичною сестрою, Марина П. – кондитером, Богдан П. – шеф-кухарем, а Людмила К. запевнила, що буде вихователем дитячого садка.

Проведений захід урізноманітнив відпочинок школярів і зробив його не тільки приємним, а й корисним. Сподіваємося, що він допоможе школярам вірно обрати дорогу в житті.

Слід зазначити, що дитячий оздоровчий табір «Чайка» – один із найкращих в області, що розташований на мальовничому березі Південного Бугу. Упродовж літа у даному закладі мають можливість добре відпочити, набратися сил і отримати незабутніх вражень понад 300 школярів не тільки з Гайворонського, а й сусідніх – Благовіщенського, Голованівського, Вільшанського районів. Працівники табору турбуються про відпочиваючих: стежать за станом їх здоров’я, якістю харчування та організовують цікавий і змістовний відпочинок.

 

Л. Кармаліцька, провідний фахівець з питань зайнятості Гайворонської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості