25.11.2021 | 10:50

«Найскладніше почати діяти, все інше залежить тільки від наполегливості».

                                                                                              Амелія Ергарт

Вчора, 24 листопада, у рамках обласної Декади профорієнтації молоді "Кар'єра: мрії та плани", понад 200 випускників загальноосвітніх навчальних закладів Кіровоградщини за допомогою онлайн платформи Google Meet здійснили віртуальну мандрівку до Білоцерківського національного аграрного університету. А гідами у цій мандрівці були заступник декана економічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету Тетяна Понедільчук та керівник відділу маркетингу, акредитації та ліцензування університету Володимир Скиба.

Освітяни розповіли старшокласникам про умови вступу до навчального закладу, факультети та спеціальності, які можна здобути у закладі, особливості навчально-виховного процесу, умови  проживання у гуртожитках. Детально зупинилися на регламенті подачі документів та обговорили деталі вступної кампанії 2022 року, враховуючи ЗНО. Не забули згадати і про студентське дозвілля: участь у самодіяльності та спортивних секціях.

Онлайн-зустріч пройшла продуктивно: учні старших класів отримали вичерпну інформацію щодо вступної кампанії поточного року та кваліфіковані відповіді на інші запитання, які їх цікавили.

Звісно, іноді страшно на щось наважитись, але ніхто ніколи не піде далі, якщо стоятимете на місці. Дійте! Йдіть вперед, а служба зайнятості допоможе у виборі професії всім, хто цього потребує.

 

А. Калич, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Новоукраїнської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості