оп
14.06.2018 | 11:57

Одним з ключових завдань центру зайнятості є поглиблення співпраці з роботодавцями щодо вирішення актуальних проблем ринку праці. Так, у 2017 році Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості розпочав плідну та тісну співпрацю з мережею будівельних магазинів «Зодчий».

Компанія є одним з провідних дистриб'юторів керамічної плитки на ринку України. Більше 15 років успішної роботи дозволили підприємству стати надійним бізнес-партнером для своєї мережі дистриб'юторів, встановити надійні партнерські відносини з найбільшими постачальниками продукції з Іспанії, Польщі, Китаю, Білорусі та України, а маючи свою роздрібну мережу –поповнити активи компанії тисячами втілених проектів.

Мережа будівельних магазинів «Зодчий» має високий рівень мобільності, професіоналізму і конкурентоспроможності, саме тому пріоритетом роботи даної компанії є індивідуальне ставлення до кожного клієнта та працівника.

   Професійно підібрана команда працівників – це гарантія злагодженої роботи, високої продуктивності, результативності та забезпечення кінцевої мети кожного власника компанії – успіху, розвитку та прибутковості підприємства.

Таким чином, понад 30 безробітних мали змогу підвищити свої знання та уміння у галузі будівельної індустрії шляхом стажування на робочих місцях і в кінцевому результаті знайшли гідну роботу.

 

Яна Шевченко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості