01.04.2024 | 10:50

Історія працевлаштування внутрішньо переміщеної особи Олени Філіпенко наочно демонструє, що співпраця між працівником та службою зайнятості є ключем до успішного працевлаштування та адаптації в новому оточенні.

Олена Іванівна усе своє життя проживала у Херсонській області. Однак через активні бойові дії на території її малої батьківщини жінка змушена була змінити місце проживання. Зупинилася вона в місті Гайворон, що на Кіровоградщині. Розв’язавши питання з житлом, Олена взялася за пошуки роботи, що відповідала б її професійним здібностям та досвіду.

Надійним помічником у працевлаштуванні для Олени стала служба зайнятості. Вона звернулася до фахівців Гайворонського відділу Голованівської філії обласного центру зайнятості. Кар’єрному раднику Олена Філіпенко розповіла, що свого часу здобула вищу освіту у галузі економіки та має досвід роботи у різних сферах, зокрема, працювала продавцем-консультантом та бухгалтером. Розказала також про свої побажання щодо майбутньої роботи.

«Деякі життєві обставини змушують нас виходити із зони комфорту. Чи хотіла б я виходити зі своєї? Напевно, що ні, але нічого не повернеш і треба рухатися вперед. Тож я з упевненістю відкрила нову сторінку життя та розпочинаю його уже зовсім в іншому місті. Нове коло знайомств, нові місця та нові звички. Усе ніби вперше. Але добре, що є люди, які готові прийти на допомогу та подати руку. Так сталося і зі мною, коли я звернулася до служби зайнятості. Кваліфіковані фахівці одразу розпочали співпрацю зі мною», – розповідає переселенка.

Завдяки ретельному аналізу її навичок та досвіду, а також відповідності їх потребам ринку праці та наявності вакансій Олену було рекомендовано на посаду інструктора з протипожежної профілактики у Комунальний заклад «Центр фінансового та господарського обслуговування закладів освіти» Гайворонської міської ради.

Для Олени це був важливий крок, оскільки вона тепер отримала стабільну заробітну плату та страхові гарантії при офіційному працевлаштуванні.

Цей процес був ефективним завдяки співпраці безробітної з місцевою службою зайнятості. Таким чином Олена змогла швидко і успішно інтегруватися в нове професійне середовище та розвиватися в новій ролі.

Якщо ви також перебуваєте у пошуку роботи пропонуємо вам:

Є можливість скористатися посиланням та заповнити анкету – з вами обов'язково зв’яжеться фахівець служби зайнятості. Є питання? Контакти тут.