14.03.2023 | 10:45

Ці слова можна сказати про мешканку Миколаєва Чиж Олександру Дмитрівну, яка, не втрачаючи оптимізму, повернулася в рідне місто та знайшла сили йти вперед.

Її професійне становлення почалося із навчання  у Кіровоградському  інституті комерції за спеціальністю  «Облік і аудит». А потім,  за волею долі, Олександра Дмитрівна переїхала жити в м. Миколаїв. І вже там  отримала досвід роботи за здобутою професією бухгалтера у КНП «Миколаївський обласний центр психічного здоров’я»  та  спеціаліста державної служби (місцевого самоврядування) в Управлінні соціального захисту населення Вітовської райдержадміністрації. 

Але повномасштабна  війна  внесла свої корективи і в її життя - змусила переїхати з м. Миколаїв до Кропивницького.

Без роботи день роком стає! Тому Олександра Дмитрівна не зволікала, і одразу ж по приїзду взялась за пошук роботи.

З цією метою звернулась за допомогою до  Кропивницької філії обласного центру зайнятості. Там спільно з кар’єрним радником було узгоджено шляхи пошуку роботи. А він, зазвичай, починається зі співбесіди. Тому для оволодіння навичками підготовки до співбесіди з майбутнім роботодавцем безробітній було запропоновано взяти участь у вебінарі з техніки пошуку роботи  «Підготовка до співбесіди з роботодавцем".

Озброївшись новими знаннями і навичками щодо спілкування з роботодавцем, і, опираючись на свій досвід роботи у бюджетних організаціях та закладі охорони здоров’я, безробітна вірила – вона отримає «зелене світло» і буде працевлаштованою.

Так і сталося! Під час наступного прийому Олександрі Дмитрівні було запропоновано вакансію головного бухгалтера в КНП «Кіровоградське обласне дитяче патолого-анатомічне бюро». І вже більше місяця Чиж Олександра Дмитрівна виконує обов’язки головного бухгалтера. Віра в себе, постійне самовдосконалення і працелюбність – це те, що допомагає прокласти дорогу до свого професійного успіху.

Тому і ви не забувайте, що в пошуці роботи можете розраховувати не лише на себе, а й на фахівців служби зайнятості за місцем вашого перебування.

Шукаєте роботу і бажаєте переглянути актуальні вакансії? Відвідайте сайт Кіровоградського обласного центру зайнятості за посиланням https://cutt.ly/qKFhLXK або доєднайтеся до телеграм-каналу «Робота зараз: Державна служба зайнятості» http://surl.li/eoawb, де щоденно оприлюднюються актуальні вакансії за регіоном чи галуззю.