31.12.2020 | 08:05

Понад 5 млн грн одноразової матеріальної допомоги отримали 14 суб’єктів господарювання – юридичних осіб Світловодщини для виплати 1086 працівникам.

Серед найпотужніших підприємств Світловодщини, які звернулися за допомогою – ПП «Віктор і К», що спеціалізується на переробці сої та соняшника, а також виготовленні інших харчових продуктів під торговими марками «Королівський смак», «Кухар Рішельє» та «Чугуїв продукт».

Засновник та керівник підприємства Віктор Король – людина, яка дбає про збереження робочих місць, створює належні умови праці, своєчасно виплачує заробітну плату та дійсно вболіває за колектив і благополуччя кожного працівника, яких на підприємстві налічується близько 1500 осіб.

Понад 16 років підприємство співпрацює з Світловодською міськрайонною філією обласного центру зайнятості щодо добору необхідних працівників. Лише упродовж останніх двох років за сприяння служби зайнятості на дане підприємство працевлаштовано 145 осіб.    

Дізнавшись від фахівців служби зайнятості про державну програму, що орієнтована на підтримку суб'єктів господарювання у період карантину, керівник підприємства звернувся до Світловодської міськрайонної філії, працівники якої надали вичерпну фахову консультацію з отримання цього виду допомоги та коректного заповнення необхідного пакету документів.

«Вже сьогодні підприємство отримало одноразову допомогу у розмірі понад 1,14 мільйона гривень на виплату її 280 працівникам. Тож, саме завдяки такому підходу фахівців філії, а також отриманій державній підтримці, нам вдасться зберегти колектив. Незважаючи на усі виклики, ми не зупинено повністю своєї діяльності», – стверджує начальник відділу кадрів підприємства Наталія Жолудєва.

 

Світловодська міськрайонна філія Кіровоградського обласного центру зайнятості