12.12.2016 | 12:02

До Дня прав людини в установах виконання покарань області проводиться низка правоосвітніх заходів.

Наприклад, у Кіровоградській виправній колонії 09 грудня поточного року відбувся інформаційний захід за участі фахівців обласного центру зайнятості, місцевого підрозділу Державної міграційної служби України та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області.

Богдан Стоян, заступник директора обласного центру зайнятості, надав інформацію про послуги державної служби зайнятості, шляхи пошуку роботи, у тому числі про особливості користування послугами приватних агентств зайнятості, умови легального працевлаштування.

Б. Стоян також ознайомив присутніх з переліком документів, необхідних для реєстрації в центрах зайнятості, порядком відновлення втраченої трудової книжки та ін. Акцентував увагу присутніх на безоплатності послуг, що надає державна служба зайнятості клієнтам, на тому, що головна мета служби – сприяти кожному громадянинові у пошуку достойної роботи з гідною заробітною платою.

Також йшлося про роботу та основні функції центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, органів Державної міграційної служби та ін.

Після групового заходу учасникам були надані індивідуальні консультації з юридичних та інших питань, пов'язаних із зайнятістю населення, та можливості отримання засудженими безоплатної вторинної правової допомоги.