07.08.2020 | 11:58

Днями фахівці Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості спільно з представниками центру медико-психологічної реабілітації «КОМ-ПАС» провели інформаційний вебінар для учасників АТО/ООС.

Координатор центру медико-психологічної реабілітації «КОМ-ПАС» Ганна Колєва зосередила увагу присутніх на важливості психологічної реабілітації колишніх військовослужбовців, а також особливостях адаптивних процесів до цивільного життя та праці.

«Фахівці центру завжди готові надавати та сприяти професійно-психологічній реабілітації учасників АТО/ООС, адже ця робота спрямовується на швидке відновлення їхніх професійно-важливих якостей, професійну переорієнтацію і перепідготовку, працевлаштування та професійну адаптацію, зняття втоми і відновлення фізичної працездатності та інше», – повідомила психологиня.

Який шлях обрати? Як безболісно адаптуватися до реалій сьогодення та мирного життя? Яку роботу обрати та чому саме цю? Як успішно пройти співбесіду з роботодавцем та налагодити з ним комунікації? – ці та інші питання активно обговорювали учасники вебінару зі спікерами онлайн-заходу.

Також учасники вебінару обмінювалися досвідом пошуку роботи, аналізували перешкоди, що заважають працевлаштуванню, говорили про інші проблемні питання, які виникають у повсякденному житті. Напрацьовували методи та прийоми подолання труднощів, визначали внутрішні ресурси для успішної самореалізації в умовах мирного життя.

У свою чергу, фахівець центру зайнятості наголосила, що з кожним клієнтом працює кар'єрний радник, який допомагає їм визначитися з напрямком та планом пошуку роботи, надає консультації щодо можливостей розвитку професійних компетенцій та підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, а також спрямовує на активну позицію у процесі власного працевлаштування.

Незважаючи на те, що захід відбувся у онлайн-форматі, спілкування було активним, конструктивним та досить емоційним, а учасники вебінару отримали цікавий досвід.

 

О. Чумаченко, начальник відділу активної підтримки безробітних Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості