оп
11.02.2019 | 11:32

Показовим прикладом працевлаштування внутрішньо переміщених осіб на Кіровоградщині є історія пані Ольги, яка через збройний конфлікт на території Луганської області також змушена була переїхати і обрала для себе м. Кропивницький.

Після переїзду жінка одразу ж почала шукати для себе роботу та звернулась за допомогою у сприянні в працевлаштуванні до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості. Маючи певний досвід роботи на посаді менеджера, вона шукала роботу саме у цій сфері.

Звернувшись до центру зайнятості, жінка отримала повний спектр послуг. Під час одного з прийомів Ольгу зацікавила посада «Менеджер (управитель)» у регіональному представництві «КІМАКР АЕМ ЛТД» − організація займається проведенням відеоспостереження та створенням штучного інтелекту.

Узгодивши з роботодавцем кандидатуру працівника, фахівець з працевлаштування видав направлення на роботу. Під час співбесіди спеціальних вимог до кандидата роботодавець не ставив, але шукав людину відповідальну, організовану, пунктуальну, та з високим рівнем навичок роботи з персональним комп’ютером. Усім вищезгаданим вимогам роботодавця пані Ольга відповідала, тому відразу отримала постійне місце роботи.

У підсумку співпраці задоволені залишилися всі: і безробітна, яка працевлаштувалася на підходящу для неї вакансію, що пришвидшить процес її адаптації до нового місця проживання, і роботодавець, який знайшов собі працівника.

 

В. Рашевська, заступник начальника відділу організації працевлаштування населення Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості