06.02.2024 | 08:08

Наприкінці січня у селищі Добровеличківка відкрився новий магазин «Файно Маркет». Серед працевлаштованих до магазину – й Анна Шашкова.

Жінка все своє професійне життя віддала торговельній сфері. Про це та свою вмотивованість знайти роботу вона розповіла кар’єрному радникові Добровеличківського управління Новоукраїнської філії обласного центру зайнятості, коли звернулася по допомогу в пошуку роботи.

Пропозиція роботи не змусила на себе довго чекати, адже про попит на робочу силу роботодавець поінформував службу зайнятості заздалегідь. Офіційна зайнятість, гідна і стабільна заробітна плата, гнучкий графік роботи, а ще можливість кар’єрного зростання у сфері, яка їй добре знайома, – саме ці фактори привабили безробітну, і вона вирішила відвідати роботодавця.

«Робота для мене головний мотиватор життя та віри у краще майбутнє. Звернення до служби зайнятості було невипадковим, я була впевнена, що це прискорить процес пошуку роботи. Всі мої сподівання справдилися: сьогодні я працюю у команді одного з топових продуктових ритейлерів. Роботою задоволена. Перш за все для мене є зручним графік роботи. Також маю зауважити, що роботодавцем створено належні умови для роботи, а найголовніше – маю вчасно виплачену заробітну плату. Крім того, з’являється дедалі більше знайомих і відкриваються нові можливості», – ділиться враженнями Анна Шашкова.

Результат співбесіди очевидний – бажане працевлаштування за професією продавець продовольчих товарів. Цей приклад свідчить про те, що якщо людина цілеспрямована, виявляє наполегливість та повною мірою використовує надані службою зайнятості можливості, тоді вона може вдало працевлаштуватись та реалізувати себе.

Перебуваєте у пошуку роботи? Пропонуємо відвідати:

Пропонуємо також скористатися посиланням та заповнити анкету, і наші фахівці допоможуть вам із пошуком роботи.

Є запитання сфери зайнятості? Контакти тут.