02.08.2019 | 11:47

Сьогодні вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями. Одним із успішних прикладів тісної і плідної співпраці Добровеличківської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості є співпраця з ТОВ «Добровеличківський консервний завод Плюс».

ТОВ «Добровеличківський консервний завод Плюс» – одне із провідних переробних підприємств району, що спеціалізується на консервуванні овочів та фруктів. Історія підприємства ТОВ «Добровеличківський консервний завод Плюс» починається з 1940 року. Нині це підприємство, яке впевнено тримає орієнтир на сучасному ринку. 

«Наше підприємство пропонує широкий асортимент плодово-овочевої консервації, що виготовляється за домашніми рецептами з натуральних інгредієнтів. Вся продукція з успіхом реалізовується не тільки в області, але й за її межами», – розповіла керівник підприємства Ольга Савенко.

Добровеличківська районна філія обласного центру зайнятості співпрацює з ТОВ «Добровеличківський консервний завод Плюс» у напрямку укомплектування вільних робочих місць.

Безробітні, зареєстровані у районній філії обласного центру зайнятості, регулярно беруть участь у тимчасових роботах. У минулому та поточному роках на підприємство були працевлаштовані близько 40 працівників на сезонні роботи по переробці, сортуванню та консервуванню овочів.

Представники підприємства ТОВ «Добровеличківський консервний завод Плюс» беруть активну участь у заходах, які проводить служба зайнятості, а саме: семінари для представників кадрових служб, ділові зустрічі, ярмарки вакансій.

За словами О. Савенко, спільна робота ТОВ «Добровеличківський консервний завод Плюс» та Добровеличківської районної філії обласного центру зайнятості є обопільно вигідною. Більше того, вона сприяє не лише забезпеченню підприємства професійною робочою силою, а й поверненню незайнятих громадян до праці, поліпшенню добробуту земляків, а також збереженню й примноженню традицій і досвіду переробної промисловості Кіровоградщини.

 

Л. Решетник, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Добровеличківської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості