15.04.2019 | 16:17

 Днями, у рамках декади профорієнтаційних майстер класів, для учнів Ізмайлівської та Улянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася презентація навчального закладу – Олександрійського медичного коледжу.

 Про історію, сьогодення та перспективи розвитку медичного коледжу розповів директор навчального закладу Микола Бойко. Він ознайомив гостей з філософією медичної науки, процесом виховання та підготовки медичного працівника. Зокрема він зазначив, що підготовка спеціалістів у коледжі проводиться відповідно до стандартів вітчизняної медичної освіти та з урахуванням новітніх тенденцій світової практики. Передусім, це нові можливості, які пов'язані з перспективою входження до загальноєвропейського освітнього простору, а саме:

  • визнання українських дипломів на міжнародному рівні;
  • більша мобільність у Європросторі;
  • конкурентоспроможність на європейському і світовому ринках праці.

 Відповідальний секретар приймальної комісії Ольга Кранг розповіла про правила прийому до навчального закладу в 2019 році, необхідні документи та вимоги для вступників до коледжу.

Цікавими для учнівської молоді були майстер-класи з надання першої медичної допомоги при нещасних випадках, зокрема ДТП (перелом гомілки стегна, ключиці, травма голови). Проводили майстер-класи викладач хірургії медичного коледжу разом зі студентами ІV курсу фельдшерського відділення. Учасники заходу зазначили, що оволодіння такими навичками є вкрай важливими, адже своєчасне надання та правильне проведення першої медичної допомоги не тільки рятує життя постраждалому, але й забезпечує подальше успішне лікування та попереджує розвиток тяжких ускладнень.

Завершилася зустріч оглядовою екскурсією навчальним корпусом, у якому майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватись з викладачами та студентами навчального закладу.

 

О. Клочко, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної  підтримки безробітних Олександрійського міськрайонного центру зайнятості