14.01.2020 | 13:47

Триває профорієнтаційна робота фахівців Гайворонської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості серед учнівської молоді. З метою запобігання молодіжному безробіттю та допомогою у професійному самовизначенні, школярів Гайворонщини знайомлять зі світом професій.

Учора, 13 січня, для школярів Казавчинської філії КЗ «Хащуватський ліцей», було проведено профорієнтаційний захід, у якому взяли участь 20 учнів.

Під час зустрічі із школярами фахівці Гайворонської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості допомогли учням зрозуміти наскільки важливим і відповідальним кроком є вибір майбутньої професії, надали поради, як уникнути помилок при її виборі, наголосили на необхідності вивчення своїх інтересів, здібностей, особливостей характеру і фізичних можливостей.

Також для учнів було проведено профорієнтаційну гру у форматі дуель-шоу «Хто зверху» (спрямована на позитивне ставлення до різних професій та популяризацію актуальних на ринку праці професій), а також анкетування з метою визначення напрямків професійної діяльності, що цікавлять школярів.

Крім того, старшокласники дізнались про  функції веб-базованої платформи «Моя професія: консультаційна мережа»: можливість безкоштовно пройти профорієнтаційне тестування в зручному для себе середовищі та отримати комплексний звіт, який допоможе зробити важливий вибір щодо майбутньої професії.

 

Л. Кармаліцька, провідний фахівець з питань зайнятості Гайворонської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості