11.07.2019 | 10:24

З метою оперативного укомплектування вільних вакантних посад комунального підприємства «Знам’янський комбінат комунальних послуг», днями у  Знам'янській міськрайонній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій, у якому взяли участь понад десять безробітних.

Захід розпочався з презентації підприємства, під час якої шукачі роботи ознайомилися з наявними вакансіями та специфікою діяльності установи, заробітною платою, умовами праці, соціальними гарантіями, що надаються працівникам та ін.

Представник КП «Знам’янський комбінат комунальних послуг» провели з потенційними працівниками індивідуальні співбесіди, за результатами яких трьом особам видані направлення на працевлаштування, двох безробітних громадян спрямовано на підприємство для ознайомлення з роботою безпосередньо на робочому місці, а ще двох зараховано до кадрового резерву.

Крім цього, в рамках заходу відбувся семінар з техніки пошуку роботи, спрямований, зокрема, на формування у шукачів роботи навичок техніки ефективного спілкування, самопрезентації тощо.

 

В. Саржевська, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості