20.03.2023 | 11:10

Після закінчення Міжрегіональної Академії Управління персоналом, де здобула кваліфікацію юриста, двадцятитрьохрічна Олена Глухенька працевлаштувалася до одного з місцевих агропідприємців Голованівщини. На підприємстві  Олена пропрацювала більше року. Через незалежні від дівчини  обставини вона залишилась без роботи. 

Самостійно знайти роботу виявилося складно, тому Олена звернулася до Голованівської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Перебуваючи на обліку, безробітна дотримувалася усіх порад свого кар’єрного радника, тому результат не забарився – робота, що приносить задоволення.

«Маючи за плечима зовсім малий досвід роботи, у мене виникали сумніви щодо того, чи знайду я роботу. Але хвилювання виявилися марними. Лише два тижні тривали мої пошуки. І цьому я завдячую фахівцям служби зайнятості, які  допомогли мені повірити у власні сили та набути комунікативних навичок спілкування з роботодавцями», – ділиться спогадами молода жінка.

Вища юридична освіта, велике бажання самореалізуватися та сприяння кар'єрного радника, дали можливість дівчині оперативно підібрати роботу. Безробітна була направлена на співбесіду до Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка Голованівської селищної ради, який потребував інспектора з кадрів. Маючи розвинене почуття відповідальності, почувши про цю вакансію, безробітна засумнівалася у тому, що справиться з кадровою роботою. Та все ж  вирішила спробувати себе у цій сфері. Зустріч з роботодавцем переконала безробітну у правильності прийнятого рішення.

«Можливо хтось скаже, що робота з персоналом – це перекладання папірців. Я з впевненістю можу заперечити, і сказати, що це не так. Від цих папірців часто залежить професійне майбутнє людини, адже кадрові документи відображають усю трудову діяльність: професійний стаж, призначення, переведення, звільнення, відпустки, надалі для кожного працівника від цієї роботи залежатиме навіть пенсійне забезпечення та інші фактори соціального захисту», - ділиться колишня безробітна, а тепер інспекторка з кадрів Олена Глухенька.

Коли Олена розповідає про свою роботу – на її обличчі сяє посмішка, адже робота їй подобається. І це головне! Тим, хто перебуває у пошуках роботи і самотужки її знайти не вдається, колишня безробітна радить не зволікати та ввірити цю справу фахівцям.

Шукаєте роботу і є бажання переглянути актуальні вакансії? Відвідайте сайт Кіровоградського обласного центру зайнятості, посилання тут https://cutt.ly/qKFhLXK  або доєднайтеся до телеграм-каналу «Робота зараз:  Державна служба зайнятості» http://surl.li/eoawb , де щоденно оприлюднюються актуальні вакансії за регіоном чи галуззю.

Є інші питання сфери зайнятості? Контакти тут http://surl.li/emipw