15.11.2023 | 09:00

Уже майже десять років поспіль гостинно приймає своїх відвідувачів кафе Бістро-Піцерія «Смачні Традиції» у Кропивницькому. Власниця кафе – Тетяна Радуховська. Сьогодні вона переможниця гранту за урядовою програмою «Власна справа».

Взяти участь у цій програмі її спонукало бажання розширити асортимент та ввести новий напрямок у меню закладу – виготовлення чебуреків не тільки з традиційними м’ясними начинками, а ще й рибних, з копченим м’ясом та солодких.

Для втілення цієї ідеї Тетяні Юріївні необхідно було облаштувати цех-зону для виготовлення чебуреків з дотриманням санітарних норм та технологічних процесів.

«Облаштування нового робочого місця я уже розпочала та вклала значну частину власних коштів, однак грантові кошти мені б значно пришвидшили процес реалізації бізнес-ідеї», – зазначає підприємниця.

Тетяна Юріївна подала заявку через Єдиний державний вебпортал електронних послуг Дія, склала бізнес-план та успішно його презентувала. Результат старань не забарився – жінка отримала схвальне рішення.

«Це буде нова родзинка у місцевій кухні, оскільки я хочу реалізовувати не тільки звичні нам чебуреки із м’ясом. До свого меню я додам чебуреки із рибою та солодкі чебуреки. Сподіваюсь, що завдяки державній підтримці мою бізнес-ідею оцінять відвідувачі. До того ж створення навіть двох робочих місця для кухарів сприятиме підвищенню реального рівня не лише їх життя, а й членів їхніх родин. Тільки разом ми сила, разом до Перемоги», – наголошує грантерка.

У планах підприємниці закупити сучасний інвентар та побутове обладнання, яке не лише допоможе  якнайшвидше задовольнити гастрономічні потреби відвідувачів, а й мінімізує час та спростить всі процеси приготування швидкого та  ситного перекусу, що полегшить роботу кухарям. 

Бажаєте відкрити власну справу або розвивати уже діючий бізнес? Читайте умови надання гранту. Де подати заявку на отримання мікрогранту? На порталі ДІЯ. Потрібна консультація? Звертайтеся до фахівців Кіровоградського обласного центру зайнятості за номером телефону +38 (093) 478 70 81 або пишіть нам у Telegram.