21.08.2019 | 09:17

В Устинівській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості за участі представників районного військового комісаріату систематично проходять інформаційно-просвітницькі заходи з орієнтації незайнятих громадян на військову службу.

Нещодавно відбувся черговий семінар з орієнтації на військову службу за контрактом в Збройних Силах України. 

За словами Олександра Поповченка – військового комісара Устинівського  районного військового комісаріату, країна потребує обороноздатної армії, державою впроваджується система комплектування військ особовим складом за рахунок прийняття громадян на військову службу за контрактом. «Для незайнятих трудовою діяльністю громадян – це шанс принести користь своїй країні, отримати високооплачувану легальну роботу і гідно утримувати свої родини», – наголосив О. Поповченко.

Учасників заходу  детально поінформували  про умови і переваги контрактної служби, надали вичерпні відповіді на запитання, ознайомили присутніх із гарантіями, що надає держава військовим за контрактом, та поінформували про професії, які мають попит у військових частинах.

Захід відбувся у формі інформаційної дискусії, під час якої учасники семінару мали змогу поставити питання, цікавились можливістю вступу на службу, тим, в яких частинах буде проходити служба та які військові спеціальності в пріоритеті, а також ознайомив присутніх із гарантіями, що надає держава військовослужбовцям.

О. Поповченко доступно та аргументовано надав вичерпні відповіді на всі запитання, а також повідомив контактні дані для звернення бажаючих проходити військову службу за контрактом.

На завершення заходу О. Поповченко наголосив: «Справжній військовий — це людина, яка має честь. Не тільки гідність, а саме честь. Це те, що змушує її виконувати обов’язки, зразково поводитися і гордо нести звання захисника своєї країни».

 

А. Хохуля, провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Устинівської районної філії  Кіровоградського обласного центру зайнятості