08.11.2018 | 13:35

Комплексна співпраця Олександрійського міськрайонного центру зайнятості з місцевими роботодавцями сприяє підвищенню рівня зайнятості населення регіону та укомплектуванню штатів підприємства необхідними працівниками.

ТОВ «Олександрійський цукровий завод» очолює досвідчений керівник Леонід Третяк. Розташоване підприємство у селищі Приютівка Олександрійського району.

На сьогодні ТОВ «Олександрійський цукровий завод» входить у п’ятірку кращих заводів України і спеціалізується на випуску цукру-піску із цукрових буряків. Підприємство щороку проводить реконструкції обладнання та удосконалює технологічні процеси, піклується про належні умови для працівників.

Товариство плідно співпрацює з Олександрійським міськрайонним центром зайнятості, зокрема з питань підбору персоналу, підвищення кваліфікації необхідних спеціалістів. Крім того, підприємство є одним з активних  учасників заходів, які організовуються центром зайнятості і спрямовані на інформаційну та консультаційну підтримку, зокрема з питань ринку праці, чинного трудового законодавства та ін.

Безпосередньо на базі ТОВ «Олександрійський цукровий завод» проводиться професійне навчання безробітних, шляхом стажування на робочому місці з подальшим працевлаштуванням. Це забезпечує отримання ґрунтовних знань, з урахуванням специфіки підприємства, підготовку висококваліфікованих спеціалістів і їх подальше працевлаштування. Лише цьогоріч було проведено навчання понад 120 безробітних за професіями лаборант хімічного аналізу, слюсар контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, ізолювальник, маляр, електромонтер, транспортувальник шихти та ін.

Упродовж поточного року підприємством подано до центру зайнятості 296 вакансій, з них  укомплектовані – 284.

Наразі ТОВ «Олександрійський цукровий завод» працює стабільно, тож і результат від співпраці позитивний.

 

Н. Фоміна, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Олександрійського міськрайонного центру зайнятості