15.05.2024 | 09:07

Юлія Тиха переїхала до Кропивницького з м. Лиман Донецької області.

Першочергово, що вона вирішила зробити, – знайти роботу.
За сприянням у працевлаштуванні Юлія Василівна звернулась до Кропивницької філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Про себе кар'єрному раднику жінка розповіла, що закінчила Харківський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету та Київський заклад вищої освіти "Міжнародний науково-технічний університет ім. академіка Юрія Бугая. За освітою вона економіст та юрист. Повідомила, що отриманий професійний досвід, здобутий у сфері бухгалтерського обліку, показав, що саме і далі хотіла працювати бухгалтером або за спорідненими професіями. Розглядала для себе можливість працевлаштування на посади державної служби без досвіду роботи.

Вдало складений індивідуальний план працевлаштування та анкета активного шукача роботи спрацювали. Понад два місяці Юлія Тиха працює спеціалістом державної служби на релокованому підприємстві – Головному управлінні Пенсійного фонду України в Донецькій області. Успішно виконує свою роботу та задоволена результатами своєї праці і завдячує вона цьому фахівцям Кропивницької філії обласного центру зайнятості та колегам, які допомогли їй опанувати нові професійні навички.

Спробувавши себе спеціалістом державної служби, пані Юлія зрозуміла, що знайшла для себе цікаву роботу.

«Для мене як і для багатьох дуже важливо, щоб робота була до душі. Якщо робота не цікава згодом життя перетворюється на низку нудних і сірих буднів. Я цього не хочу. Зараз зі мною – професійна команда, яка завжди підстрахує і допоможе розібратися у будь-якій ситуації, нудьгувати немає часу, день пролітає як одна мить», – ділиться Юлія Тиха.

Ви також перебуваєте у пошуку роботи та хочете мати офіційне працевлаштування? Пропонуємо відвідати:

Є запитання сфери зайнятості? Телефонуйте нам.