20.08.2019 | 08:59

Служба зайнятості проводить спільну роботу з військовими комісаріатами області  щодо орієнтації незайнятих трудовою діяльністю громадян  на військову службу за контрактом в Збройних Силах України.

Тож нещодавно, у Вільшанській районній філії обласного центру зайнятості за участі провідного спеціаліста Вільшанського районного комісаріату Давіда Петросяна був  проведений черговий семінар.

Під час заходу  фахівець  ознайомив присутніх із переліком професій, які необхідні сучасній армії, умовами прийому та проходження громадянами України військової служби, їх правами та обов'язками.

Окрім можливості самореалізуватися у професійному напрямку, присутніх зацікавили такі питання, як висока заробітна плата та соціальний пакет.

Захід пройшов у формі інформаційної дискусії, під час якої учасники семінару мали змогу задати свої запитання, цікавились можливістю вступу на службу, в яких частинах буде проходити служба, які військові спеціальності в пріоритеті. 

Д. Петросян доступно та аргументовано надав вичерпні відповіді на всі запитання та контактні дані для звернення бажаючих проходити військову службу за контрактом.     

У результаті зустрічі, безробітні, які виявили бажання заключити контракт,  були запрошені на додаткову співбесіду до районного військового комісаріату.

 

Ж. Ступаченко, провідний фахівець з питань зайнятості Вільшанської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості