01.03.2016 | 13:59

У Голованівському районному центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей для учнівської молоді навчально-виховного комплексу «Голованівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Т. Г. Шевченка–гімназія».

Розпочинаючи захід фахівці районного центру зайнятості зазначили учасникам, що питання професійного самовизначення не втрачає своєї актуальності в будь-який час, адже

виважений та правильний вибір сфери майбутньої професійної діяльності є гарантом фінансової стабільності й особистісної реалізації. Саме тому державна служба зайнятості систематично здійснює системну профорієнтаційну роботу серед учнівської молоді.

У рамках заходу для присутніх відбулася презентація профорієнтаційних послуг, що надає служба зайнятості клієнтам, організовано екскурсію по просторових зонах центру зайнятості: секторам самостійного пошуку роботи, профінформаційному, де презентовані різноманітні профінформаційні матеріали, зокрема папки про професії та навчальні заклади регіону тощо.

Також проведено профорієнтаційні уроки із серії «Реальне трудове життя» на теми: «Знайомство з реаліями та перспективами ринку праці», «Я у світі професій», під час яких старшокласники отримали інформацію про професії, що користуються попитом на місцевому ринку праці, дізналися про критерії правильного вибору майбутньої трудової діяльності та ознайомилися з сучасними вимогами роботодавців до працівників.

Окрім цього, протягом часу перебування в районному центрі зайнятості кожен старшокласник мав змогу одержати індивідуальну профконсультацію із застосуванням профдіагностичних методик, зокрема, тестування. Школярі отримали поради та рекомендації, якими варто було б скористатися в процесі вибору напрямку подальшої професійної діяльності.

За словами педагогічних працівників, такі форми роботи дозволяють краще підготувати учнів до усвідомленого вибору подальшої професійної долі.