26.02.2016 | 11:19

З метою оперативного задоволення кадрових потреб міського військового комісаріату та управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області, на їх замовлення у Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій. В заході взяли участь близько 60 громадян, які шукають роботу, у т.ч. демобілізовані військовослужбовці та учасники антитерористичної операції.

Під час ярмарку відбулася презентація установ-учасників, де  шукачі роботи ознайомилися з наявними вакансіями та їхньою діяльністю, заробітною платою, умовами праці, соціальними гарантіями, що надаються працівникам та іншою корисною інформацією, пов’язаною з працевлаштуванням.

Як наголосив представник військового комісаріату: «Військова служба за контрактом гарантує стабільну та гідну оплату праці, соціальні гарантії, медичне забезпечення та можливість отримати матеріальну допомогу». Шукачам запропоновано перелік військових посад з подальшим кар’єрним зростанням, а також ознайомлено з можливістю безкоштовного оволодіння професіями оборонної сфери, перепрофілювання та здобуття  вищої військової освіти. Зазначалося, що проходження служби за контрактом дає можливість бути не тільки забезпеченим роботою, але й вчасно виплаченою заробітною платою та іншими соціальними гарантіями.

Представники управління Державної пенітенціарної служби України в області, в свою чергу, проводили співбесіду з претендентами на вакантні посади техніка електрозв'язку, лікаря-психіатра, лікаря-фтизіатра, юрисконсульта та ін. Ознайомили з порядком  організації діяльності Державної пенітенціарної служби України, пов'язаної із здійсненням її повноважень, специфікою роботи цих установ, їхню спрямованість та ін. Крім того, ознайомили присутніх із заходами, які проводяться кадровою службою з добору, підготовки, перепідготовки та  підвищення кваліфікації персоналу.

За попередніми результатами, 10 осіб виявили бажання отримати більш детальну інформацію та домовилися про зустріч з відповідними керівниками підрозділів для узгодження всіх організаційних питань.

Слід зазначити, що такі заходи дають можливість роботодавцям підібрати необхідні кваліфіковані кадри, а безробітним – знайти підходящу роботу.