18.10.2016 | 08:34

Аби допомогти демобілізованим військовослужбовцям та учасникам АТО швидше адаптуватися у мирному житті, визначити шляхи професійної адаптації до потреб

ринку праці, служба зайнятості для даної категорії громадян проводить різноманітні заходи. Так, наприклад, фахівцями Новомиргородського районного центру зайнятості проведено інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО. 

Відкриваючи семінар Вікторія Коваленко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг районного центру зайнятості,  сказала: «Найкраща реабілітація для мобілізованих військовослужбовців та учасників АТО – це сімейний затишок та праця, спілкування в трудовому колективі. Служба зайнятості вживає низку заходів, спрямованих на повернення даної категорії громадян до трудової діяльності, зокрема шляхом надання широкого спектру соціальних послуг».

Ознайомила присутніх зі станом місцевого ринку праці, переліком послуг, які надає державна служба зайнятості, з інформацією про основні ринкоутворюючі підприємства району, актуальні на місцевому ринку праці вакансії, та зазначила, що легальне працевлаштування – це один із дієвих способів реабілітації для демобілізованих учасників АТО.

Семінар проходив в дружній невимушеній атмосфері, присутні мали можливість озвучити інформацію про уміння та навички, здобуті під час участі в АТО, а також визначали сфери їх застосування.

Підведеним підсумком заходу, зі слів учасників, стало прийняте рішення про об'єднання зусиль аби  повернутися до нормального ритму життя, у т.ч. знайти себе у трудовій сфері.