12.10.2018 | 11:09

 «Моя майбутня професія – військовий» – під таким гаслом для учнівської молоді Трепівської загальноосвітньої школи відбувся інформаційний захід – презентація професії військовослужбовця.

Розпочинаючи захід Людмила Базюк, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Знам’янської міськрайонної філії обласного  центру зайнятості, зазначила, що одне із завдань служби зайнятості – допомогти учнівській молоді, саме тій, яка стоїть на порозі дорослого життя, обрати свій шлях до професійного самовизначення. Фахівець поінформувала присутніх про те, які послуги служба зайнятості надає молоді, які професії є актуальними на ринку праці. Наголосила, що військові професії в умовах сьогодення є найзатребуванішими. Так, сучасний військовослужбовець повинен володіти певним багажем спеціальних знань, бути практичним, рішучим, ініціативним, готовим до ризику, наполегливим, відповідальним, переконливим, мати активну життєву позицію, розвинений інтелект.

Також учнівська молодь та педагогічні працівники переглянули відеофільм «Військова служба за контрактом у Збройних Силах України», що демонструє умови прийняття на військову службу за контрактом, соціально-правовий захист військовослужбовців та перспективи професійного росту.

«Професія військового – одна з найпочесніших. Військовослужбовці стоять на варті миру та спокою. Разом із витривалістю та незламністю вони несуть у своєму серці добро, патріотизм та чесність, що змушує усіх людей із повагою ставитися до них. Тому кожному з нас потрібно рівнятися на них, і хто має бажання захищати Батьківщину повинен стати військовим», – зробив висновок під час обговорення тематичного відеофільму десятикласник Владислав.

У свою чергу його однокласниця Надія сказала, що військовослужбовець – це людина, яка має честь. Не лише гідність, а саме честь. Це те, що змушує його виконувати обов’язки, взірцево поводитись і гордо нести звання захисника своєї країни.

Зі слів педагогічних працівників, такі заходи є складовою цілеспрямованого, організова­ного процесу військово-патріотичного виховання молоді, що спрямоване на формування громадянина – патріота України з високою національною свідомістю, глибоким розумін­ням громадянського обов'язку та ін.

 

Л. Базюк, провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості