08.11.2018 | 08:17

Фахівці Долинської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості зустрілись з учнівською молоддю Боківської загальноосвітньої школи, з метою інформування учнів про світ професій та надання допомоги виборі майбутньої професії.

Для учнів восьмого та дев’ятого класів було проведено профорієнтаційний урок «Професії майбутнього». Під час уроку відбулася презентація найяскравішого і успішного проекту з профорієнтації останніх років – «Атласу нових професій». «Атлас нових професій» який, по суті, є альманахом перспективних галузей і професій на найближчі 15-20 років.

Знайомство учнівської молоді з «Атласом нових професій» допоможе зрозуміти, які галузі будуть активно розвиватися, які в них будуть народжуватися нові технології, продукти, практики управління і які нові фахівці будуть потрібні роботодавцям.

Також учні взяли активну участь у інтелектуально-ігровому заході «Подорож у світ професій», під час якого вони продемонстрували свої знання, винахідливість та активність. Кмітливими, допитливими, добре обізнаними з професіями показали себе школярі під час вирішення профорієнтаційних завдань як дев’ятикласники так і восьмикласники – перемогла дружба.

Учасники зустрічі змогли отримати уявлення про професії майбутнього, надпрофесійні навички. Отриманий досвід допоможе старшокласникам зробити успішний вибір кар’єрного і життєвого шляху.
 

С. Щербіна, провідний фахівець з питань зайнятості Долинської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості