23.03.2023 | 13:18

Днями у приміщенні Знам'янського центру надання адміністративних послуг відбулося вручення сертифікатів за результатами проходження професійного навчання за профілем «Швейна справа». Їх отримали 16 мешканок Знам'янської громади, серед яких і внутрішньо переміщені особи.

Окремим блоком заходу для сертифікованих фахівців була презентація урядової програми «єРобота», що орієнтована на створення нового або розвиток уже діючого бізнесу.

Під час презентації програми керівник Знам’янського відділення ПАТ «АТ Ощадбанк" надав інформацію щодо  основних банківських вимог та регламенту прийому заявок на отримання грантів від громадян, які бажають відкрити власну справу або мають уже діючий бізнес, розміри  мікрогрантів та ін.

Начальник Знам'янської об’єднаної державної податкової інспекції ознайомив присутніх із процедурою реєстрації фізичної особи-підприємця, звернув увагу на форми оподаткування.

Фахівчиня Знам'янського управління Кропивницької філії Кіровоградського обласного центру зайнятості ознайомила учасників заходу зі структурою і змістом бізнес-плану, тонкощами його складання та регламентом захисту. Крім того, повідомила, що Державна служба зайнятості пропонує курси цільового призначення за навчальною програмою «Держпрограма «єРобота». Отримання державного гранту на створення або розвиток бізнесу». Це короткострокове навчання, орієнтоване на розкриття умов урядової програми, алгоритму одержання гранту, форми ведення бізнесу та роль бізнес-плану у підприємницькій діяльності.

«Сьогодні я отримала сертифікат і тепер впевнена, що я без роботи не залишуся. Я задоволена, що пройшла це навчання і буду своєю працею допомагати нашим захисникам боронити рідну землю. Почута інформація про програму «єРобота» – це привід для роздумів про професійну реалізацію», – розповідає безробітна Марина.

Є бажання підвищити свою професійну майстерність – звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут: http://surl.li/eghis Ми є у Telegram –t.me/dcz_kir

Є питання щодо отримання мікрогрантів? Звертайтеся до відділу сприяння зайнятості обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32 17 68.

Довідково. Навчання проходило на базі навчально-виробничого майданчика «Синергія», де на сьогоднішній день відшивають термобілизну та флісовий одяг для військових. Навчитися всім тонкощам швейної справи, опанувати в’язальні та швейні машинки, допомагала слухачам майстриня-переселенка з Харківської області.