01.11.2023 | 10:24

Питання працевлаштування після вимушеної перерви в трудовій діяльності внутрішньо переміщених осіб непросте: змінилося місце проживання, ситуація на ринку праці та рівень оплати праці. Що робити? Відповідь одна – шукати роботу, яка під силу, робити те, що можеш,  не можеш – навчайся.

У цьому переконана Інна Довгань, мешканка Донецької області, яка нещодавно переїхала до Новомиргорода та має намір за сприяння служби зайнятості шукати роботу.

Перший крок, який жінка зробила до власної зайнятості – взяла участь в інформаційному заході, що провели фахівці Новомиргородського відділу Новоукраїнської філії обласного центру зайнятості для мешканців Пурпурівського старостинського округу.

Організатори заходу поставили собі за мету допомогти внутрішньо переміщеним особам зорієнтуватися з напрямами та пріоритетами під час пошуку роботи.

Упродовж заходу безробітні мали змогу розглянути фактори, які заважають знайти роботу, шукали разом з фахівцями відповіді на запитання: чому шукаємо роботу, яку саме роботу кожен з них шукає, які кроки готовий зробити, щоб підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці, адже з’явилися додаткові вимоги до працівників, нові форми роботи.

Охочі пройшли тест з визначення самооцінки та отримали поради, щодо  її підвищення, взяли участь у тренінгових заняттях з подолання стресових ситуацій, а також окреслили джерела за допомогою яких можна шукати роботу.

Представники старостинського округу переконані, що служба зайнятості, пропонуючи весь спектр соціальних послуг, орієнтує людину на активну позицію стосовно праці, підвищення власної конкурентоспроможності, а також надає допомоги у визначенні ефективних шляхів щодо повернення безробітних до трудової діяльності з урахуванням умов сучасного ринку праці.

«Цікавою послугою сьогодні для активних громадян, які готові йти на компроміс, - є урядова програма «єРобота». Її спрямування багатогранне -  започаткування власного бізнесу, розвиток вже діючого, а також навчання шляхом опанування нових технологій та форм виробництва. Для жителів сільської місцевості – це шанс стати володарем свого життя, забезпечення добробуту інших, які готові працювати, а ще й вклад у розвиток громади», - переконаний голова старостату  Василь Трохименко.

За його словами, кожна зустріч з фахівцями служби зайнятості – це додатковий багаж знань зі сфери зайнятості, це нові механізми співпраці. І у цьому закладена одна ціль – забезпечення зайнятості безробітних громадян.  

Маєте намір відвідати подібні заходи? Контакти тут.

Перебуваєте у пошуку роботи? Актуальні пропозиції роботи: