09.08.2019 | 12:03

З метою інформування незайнятої трудовою діяльністю молоді про те, які існують алгоритми пошуку роботи та як досягти професійних цілей, днями у Благовіщенській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відбувся тренінг.

Учасники заходу дізнались про основні джерела вакансій, основна увага безробітних була закцентована на веб-ресурсах державної служби.

У рамках практичної частини заходу за допомогою фахівців районної філії присутні вчились готувати макет резюме, визначали його структуру та зміст інформаційних блоків резюме, аналізували найпоширеніші помилки при його складанні та самостійно формували резюме.

Також безробітним молодим людям було надано інформацію щодо запровадження службою зайнятості нових сучасних сервісів: складання відеорезюме та проведення онлайн-співбесід. Учасникам надано поради щодо створення відеорезюме, його правильного оформлення і найкращих місць для публікації.

Цікавою частиною практичного заняття було відпрацювання методів ділового спілкування, які стануть основою співбесіди з роботодавцем.

За допомогою інтерактивних вправ кожен мав змогу визначити власні ціннісні пріоритети та професійні цілі. Молоді люди мали змогу ознайомитись з сучасними засобами, що використовуються при пошуку роботи та складали  власний професійний план.

Наприкінці заняття студенти сформували загальний висновок: щоб знайти роботу, треба мати ціль та бажання працювати, бути активними та наполегливими. Присутні зазначили, що саме такі заняття допомагають їм краще пізнати себе, набути навичок самоаналізу, самопрезентації, підвищують впевненість у собі та, в певній мірі, сприяють вдалому пошуку роботи.

 

Н. Комар, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Благовіщенської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості