23.07.2018 | 14:58

З метою інформування відвідувачів центру зайнятості про проведення конкурсу на службу у підрозділах Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, нещодавно, в Благовіщенській районній філії Кіровоградського ОЦЗ була проведена презентація роботодавця за участі начальника кадрового забезпечення відділення поліції в Благовіщенському районні Анатолія Власова.

«Презентація роботодавця – це чудова можливість для безробітних поспілкуватись особисто з представником установи, отримати вичерпну інформацію про наявні вакансії та умови праці», – наголосила заступник директора Тетяна Драчук.

У заході узяли участь 10 осіб із числа безробітних, які перебувають на обліку в Благовіщенській  районній філії. Кожен мав змогу поставити питання та отримати професійну та докладну відповідь, а також отримати індивідуальні рекомендації.

Подібні заходи спільно з представниками районного відділу поліції стали традиційними та продуктивними у напрямку підбору кадрів.

 

Н. Комар, заступник начальника відділу  надання соціальних послуг  Благовіщенської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості